KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Birliği Projemiz Dil Okulu Temsilcileriyle Paylaşıldı.

Avrupa Birliği Projemiz Dil Okulu Temsilcileriyle Paylaşıldı.

Konaklama Sektöründe Dil Becerileri ve Kültürlerarası Sorunlar: AB İş Pazarında Farklılıklarda Birliktelik isimli Erasmus+ Projemiz Dil Okulu temsilcilerine tanıtıldı. 

Yürütmekte olduğumuz kısa adı  Unity in Diversitiy olan "Konaklama Sektöründe Dil Becerileri ve Kültürlerarası Sorunlar: AB İş Pazarında Farklılıklarda Birliktelik" projemizi;   İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Şube Müdürleri, Okul Müdürlerinin katılımıyla 01.02.2018 Perşembe günü Kütahya Öğretmenevinde, Kütahya´da faaliyet gösteren Dil Okulu temsilcileri ile paylaşıldı.

 

Toplantıda söz alan proje yürütücüsü Özcan Turan; projenin özellikle konaklama sektörü çalışanları ve bu sektörde eğitim gören öğrenciler için büyük bir kaynak olduğunu belirtti. Proje kapsamında 16 dilde çeviri imkânı sunan android mobil uygulama da tanıtıldı. www.2clix.net/4apps internet adresinden indirilebilen uygulamaya ayrıca www.esolams.eu/unity internet adresinden de erişilebilmektedir.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit: “Katılımcı Dil Okulu Temsilcilerine teşekkür ediyorum. Projenin hazırlanması ve olgunlaşmasında katkısı olan ar-ge ekibine içtenlikte teşekkür ediyorum. Ekibimizin, eğitimde niteliğin artırılması adına eğitim camiasına kazandırdığı projeler büyük önem arz ediyor.” dedi. 

 

 

01-02-201801-02-201801-02-201801-02-2018

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.