KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri"
![](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13154850_IMG_1723.jpg)
Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri" çerçevesinde ilimizde öğretmen ve okul yöneticilerine yönelik "Demokrasi ve Millî Birlik" ve "Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk" başlıkları altında konferans düzenlendi.
DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Hüsamettin İNAÇ'ın konuşmacı olarak katıldığı programa katılım yoğun oldu.