KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. Ulusal Çocuk Resim Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

Tarım Bakanlığının gençleri doğayla ve tarımla daha ilgili hale getirmeyi amaçlayarak düzenlemiş olduğu Lider Öğrenci yarışmasına ilimizden katılan yarışmacılardan üç öğrenci ödüle layık görülmüştür. Bu öğrencilerimiz sırasıyla; birinci Özel Dumlupınar Ortaokulundan Begüm İÇA, ikinci Tavşanlı Milli Egemenlik Okulundan Zeynep DEMİALP, üçüncü Özel Dumlupınar Ortaokulundan Elif Azra OKÇU olmuştur. 
2. Ulusal Çocuk Resim Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

 

Tarım Bakanlığının gençleri doğayla ve tarımla daha ilgili hale getirmeyi amaçlayarak düzenlemiş olduğu Lider Öğrenci yarışmasına katılan ilimizden katılan yarışmacılardan üç öğrenci ödüle layık görülmüştür. Bu öğrencilerimiz sırasıyla; birinci Özel Dumlupınar Ortaokulundan Begüm İça, ikinci Tavşanlı Milli Egemenlik Okulundan Zeynep Demiralp, üçüncü Özel Dumlupınar Ortaokulundan Elif Azra Okçu olmuştur. Tarım İl Müdürlüğünde yapılan törenle bu öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ve Tarım İl Müdürü Ender  Muhammed Gümüş tarafından verilmiştir.

 

24-06-201624-06-2016

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.