KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Değerlendirme Toplantısı Pazarlar İlçesinde Yapıldı
![2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Değerlendirme Toplantısı Pazarlar İlçesinde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_01/14174311_IMG_6732.jpg)
Pazarlar ilçesinde, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT başkanlığında ilçe millî eğitim müdürleri ve bazı il millî eğitim şube müdürlerinin katılımıyla 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci dönem değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda, birinci kanaat döneminin değerlendirmesi yapılırken ilimizde gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirildi. Ayrıca yapılacak çalışmalar konusunda da istişarelerde bulunuldu.