29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni Düzenlendi
![29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2020_10/28141625_IMG_7893.jpg)
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında "Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma Töreni" düzenlendi. Zafer Meydanı'nda yer alan Atatürk Anıtı'na Kütahya Valisi Sayın Ali ÇELİK, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati GÜNDÜZ ile Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK çelenk sundular.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT'in de yer aldığı çelenk sunma töreninin ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı'mız okundu. Daha sonra tören sona erdi.