Ali Güral Lisesinde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açılışı Yapıldı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız Muhsin KAYMAK ve Hakan GÖLPINAR, Şube Müdürleri İrfan KANIK, Hüseyin Hakan DURUM, ve Mustafa TOPUZ; Ali Güral Lisesinde "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı"nın açılışına katıldılar. Açılışın ardından sergileri gezen Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT projeler hakkında bilgi aldı. Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT bilim fuarı sergisinin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Programda ayrıca Ali Güral Lisesi öğrencileri tarafından mini konser verildi.