KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim ve Sanat Merkezi Tarafından Üretilen Yüz Koruyucu Maskeler İl Emniyet Müdürlüğümüze Teslim Edildi

Bilim ve Sanat Merkezi Tarafından Üretilen Yüz Koruyucu Maskeler İl Emniyet Müdürlüğümüze Teslim Edildi

"Polis Haftası" kutlamaları kapsamında emniyet güçlerimiz için Kütahya Bilim ve Sanat Merkezi tarafından üretilen yüz koruyucu maskeler Kütahya İl  Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, Polis Haftası dolayısıyla, Bilim ve Sanat Merkezlerimizde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını bildirmişti.

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK'un talimatlarıyla koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında emniyet görevlilerinin siper maskeleri, bilim ve sanat merkezlerinde görevli yöneticiler ve öğretmenler tarafından üretildi.

Üretim faaliyetleri kapsamında hazırlanan yüz koruyucu maskeler bugün tüm yurtta il emniyet müdürlerine teslim edilecektir.

Bu kapsamda ilimiz emniyet görevlileri için Kütahya Bilim ve Sanat Merkezi tarafından üretilen yüz koruyucu maskeler, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT tarafından İl Emniyet Müdürü Sayın Necmettin KOÇ'a makamında takdim edildi.

Şube Müdürü Mustafa Ağca OKUR ve Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Oktay YILDIRIM da yüz koruyucu maskelerin teslimi ziyaretinde yer aldılar.

17-04-202017-04-2020

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.