KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Borsa İstanbul Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi İkinci Dönemde Eğitim Öğretime Başlıyor

Borsa İstanbul Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi İkinci Dönemde Eğitim Öğretime Başlıyor

İlimiz merkezinde, Bahçelievler Mahallesi'nde Borsa İstanbul tarafından inşâ edilen ve yapımı tamamlanan Borsa İstanbul Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci dönem eğitim öğretim faaliyetlerine başlayacağı için gerekli son hazırlıklar hızla devam ediyor. Bakanlığımız tarafından gönderilen yeni etkileşimli tahtaların kurulumu devam ederken binada temizlik çalışmaları da sürüyor. İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan GÖLPINAR ile birlikte, binaya ziyaret gerçekleştirdiler. Okul Müdürü Murat Fazıl AKKOÇ'la binayı gezen Hasan BAŞYİĞİT yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Yeni döneme eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde başlamanın gayreti içinde olunduğunu ifade eden Hasan BAŞYİĞİT, yaptığı incelemelerde çalışmaların yoğun ve titiz bir şekilde devam ettiğini gördüklerini, okulun ikinci dönemde hayırlısıyla problem yaşanmadan öğrencilere hizmet vermeye başlayacağını belirtti. 

Şehit Türkan Türkmen Tekin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Borsa İstanbul tarafından yaptırılan bu binaya taşınarak yeni ismiyle eğitim öğretime devam edecek. Şehit Türkan Türkmen Tekin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin önceki binasında ise Bahattin Çini Özel Eğitim Meslek Okulu eğitim öğretime devam edecek.

28-01-202028-01-202028-01-202028-01-2020

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.