KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ziyareti
![Çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22161449_IMG_0588.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle AK Parti Kütahya Milletvekili İshak GAZEL ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan ABŞYİĞİT Perli İlkokulu´nu ziyaret ederek, çocuklarla birlikte 23 Nisan sevincini paylaştılar.
Daha sonra okulda incelemelerde bulunan Sayın İshak GAZEL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´ten bilgi aldı.