Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Öfke Kontrolü Sunumunu
![Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Öfke Kontrolü Sunumunu](/meb_iys_dosyalar/2017_06/06124701_00134.MTS.Still001.jpg)
TÜBİTAK 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri kapsamında, Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri 27-30 Mart 2017 tarihlerinde, “Lise Öğrencisi Kız Ergenlerde Öfke Kontrolünün ve Öfke İfade Tarzının İncelenmesi” projeleriyle Bursa’da ilimizi temsil ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger´in teşviki ile "Lise Öğrencisi Kız Ergenlerde Öfke Kontrolünün ve Öfke İfade Tarzının İncelenmesi " konulu Sosyoloji projesinin çıktıları ışığında "Öfke Kontrolü” sunumunu hayata geçirildi.
Devlet Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen programa; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger, Okul Müdürleri, Veliler ve öğrenciler katıldı.