KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DUMLUPINAR ORTAOKULUNDAN MEZUN MİLLİ SPORCULARIMIZDAN, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

DUMLUPINAR ORTAOKULUNDAN MEZUN MİLLİ SPORCULARIMIZDAN, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Atletizm ile Dumlupınar Ortaokulu’nda tanışan , ülkemizi ve Kütahya ilimizi ulusal ve uluslararası bir çok yarışmalarda temsil eden milli  sporcularımız;  Bekirhan Kabadayı,  5000 metre Balkan Şampiyonu, Serkan Altun, uzun atlama Balkan 4.sü,Ramazan Şenkal uzun atlama Balkan 6.sı, Hacer Yılmaz, 800 ve 1500 metre Türkiye şampiyonu, Oğuz Türker, özel sporcular 800 ve 1500 metre Türkiye şampiyonu, Kadriye Dilek Durmuş, uzun atlama Türkiye Şampiyonu Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger’İ  ziyaret ettiler.Yetiştikleri Dumlupınar Ortaokulunda ,atletizm  geleneğinin devam etmesi ,nice milli sporcuların yetişmesi için İl Milli Eğitim Müdürümüzden tartan piste servis talebinde bulundular.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ziyaretine gelen sporculara; başarılarından gurur duyduğunu  isteklerinin yerine getirileceğini, sporu ve sporcuları her zaman desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini belirterek, başarılı öğrencileri ödüllendirdi. 

 

07-03-2017

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.