Dumlupınar Üniversitesi ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu işbirliği ile Özel Sporcular Ödül Töreni düzenlendi.
![Dumlupınar Üniversitesi ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu işbirliği ile Özel Sporcular Ödül Töreni düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_15165534_20160415_110452.jpg)
Dumlupınar Üniversitesi ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu işbirliği ile Özel Sporcular Ödül Töreni düzenlendi.
15 Nisan 2016 Cuma günü saat 10:00’da Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesinde gerçekleştirilen törende açılış konuşmalarının ardından söz alan Milli Eğitim Müdürü Vekili Hamdi Sarıöz: "Dereceye giren öğrencileri, öğretmenlerini ve ailelerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.”
Ödül Törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Hamdi Sarıöz, Federasyon Başkanı Birol Aydın, Daire Müdürleri, Şube Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar.