KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim-Bir-Sen Kütahya1 No´lu Şube´den Öğretmenler Günü Ziyareti
![Eğitim-Bir-Sen Kütahya1 No´lu Şube´den Öğretmenler Günü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_11/26161825_IMG-20181126-WA0004.jpg)
Eğitim-Bir-Sen Kütahya1 No´lu Şube Başkanı Fatih KÖSE ve yeni yönetim kurulu üyeleri 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´i makamında ziyaret etti. Sayın BAŞYİĞİT ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, Eğitim-Bir-Sen Kütahya1 No´lu Şube yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi.