Eğitim Çalışanları Voleybol Turnuvası Başladı
![Eğitim Çalışanları Voleybol Turnuvası Başladı](/meb_iys_dosyalar/2022_12/13142024_IMG_7884.jpg)
Müdürlüğümüz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şubesi işbirliğiyle hayata geçirilen "Eğitim Çalışanları 2022 Voleybol Turnuvası" Linyit Ortaokulu Spor Salonu'nda başladı. 7 grupta 29 takımın mücadele edeceği turnuvanın ilk maçını Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Gençlik ve Spor İl Müdürü Tahir Emre CAN ve Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Fatih KÖSE, okul yöneticileri ve izleyiciler takip etti. Maçtan önce Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Gençlik ve Spor İl Müdürü Tahir Emre CAN ve Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Fatih KÖSE turnuvanın ilk atışını gerçekleştirdiler. Turnuvanın hayırlı olmasını temenni eden Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, takımlara turnuvada başarılar diledi.