KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kütahya İl Müftülüğü arasında ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ imza töreni gerçekleştirildi.
EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Valilik Toplantı Salonundaki imza törenine, Vali Ahmet Hamdi Nayir, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar ile ilgili kurum temsilcileri katıldı. 


‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ hakkında bilgiler veren İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, “Bu protokol ile örgün ve yaygın eğitim kapsamındaki din eğitim ve öğretimi faaliyetlerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Müftülüğü iş birliği çerçevesinde, temel eğitim ve ortaöğretim çağındaki öğrencilerimize milli, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerlerimizin benimsetilmesi; onların mesleki, akademik, sportif, sanatsal, kültürel, sosyal ve yabancı dil gibi alanlarda yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi, onlara çağımızın gerektirdiği bilgi ve becerilerin kazandırılması, öğretmenlerin ve din görevlilerinin mesleki gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanmaktadır” diye konuştu.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kütahya İl Müftülüğü arasındaki ‘Eğitimde İşbirliği Protokolü’ Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger ile İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar tarafından imzalandı.  

 

16-03-201716-03-2017

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.