KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning School Etiketi Alan Okullar Açıklandı

eTwinning School Etiketi Alan Okullar Açıklandı

       Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojisi Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmaları yürütülen eTwinning faaliyetleri kapsamında başarılı olan okullara eTwining School etiketi verilmektedir. Bu etiketi alan okullarımız Bakanlığımızın projelerinde pilot okul olarak değerlendirilmekte ayrıca Avrupa Birliği Erasmus+ Projelerinde öncelik kazanmaktadırlar.

       İlimizde 2018-2019 yılları içerisinde Hediye Güral Anaokulu, Kılıçarslan Anadolu Lisesi, Adnan Menderes Ortaokulu, Altıntaş İstiklal İlkokulu, Tavşanlı Tepecik İlkokulu, Nene Hatun Anaokulu eTwinning School kriterlerini yerine getirerek bu etiketi almaya hak kazanmışlardı. Bu sene açıklanan Avrupa ve Ulusal kalite etiketi alan okullar arasından ilimizde bulunan eTwinning School etiketi için başvuru yapmaya hak kazanan yedi okulumuz daha eTwinning School etiketi almayı başardılar. Aşağıdaki tabloda bulunan eTwinning School etiketi alan okullarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

18-03-2020

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.