Gediz Atatürk Ortaokulu 'nun Destek Alan Projesi Hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT'e Bilgi Verildi
![Gediz Atatürk Ortaokulu 'nun Destek Alan Projesi Hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT'e Bilgi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_03/30162407_IMG_4863.jpg)
Gediz Atatürk Ortaokulu tarafından Erasmus+ Okullararası Değişim Ortaklıkları (KA 229) projeleri kapsamında hazırlanan ve destek alan 'Mens Sana in Corpore Sano-Young Healthy Students' isimli spor ve sağlıklı yaşam konulu projeyi tanıtmak üzere Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAHADUR, Gediz Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet AYDIN, Proje Koordinatörü İngilizce öğretmeni Ebru APAYDIN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa KIRBIYIK, Müdürlüğümüzü ziyaret ederek projenin içeriği ve süreç hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT'e bilgi sundular. Ziyaret sonunda, proje kapsamında, öğrenciler tarafından hazırlanan hediyeler İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT'e takdim edildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Ulusal ajans tarafından destek alan projeyle ilgili emeği geçen okul idaresi ve proje ekini tebrik ederek kendilerine başarılar diledi.