KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULUNA ZİYARET

HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULUNA ZİYARET

Vali Ahmet Hamdi Nayir ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Kütahya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunu ziyaret etti.

Ziyarete; Vali Ahmet Hamdi Nayir, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar ile eşi Seramik Öğretmeni Yasemin Dündar, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Şube Müdürü Celal Boztepe ve  Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Davut Ezen eşlik etti.  

Protokol; Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ziyaretine, İşaret Dili Kursuyla başladı. Ardından “Okuma Yazma Seferberliği” kapsamında başlatılan Okuma Yazma Kursuna katılan kursiyerlerin dersine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın okuma yazma seferberliğini duyar duymaz kursa kayıt olduklarını söyleyen kursiyerler, “Bu seferberlik bizim için çok güzel bir fırsat oldu. Türk kadını olarak her şeyin üstesinden geliriz ”dedi.

Kursiyerleri tebrik eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Okuma Yazma Seferberliğine ilişkin önümüzdeki günlerde bir toplantı düzenleyeceklerini kaydetti ve ekledi: “Hepinizi tebrik ediyorum. Buraya gelmek cesaret ister, siz o cesareti göstermişsiniz” dedi.

 

Protokol; çini, giyim atölyeleri ile yiyecek, içecek hizmetleri, bilgisayarlı muhasebe, mefruşat kurslarını da ziyaret edip kursiyerlerle görüştü, sohbet etti. 

 

22-02-201822-02-201822-02-201822-02-201822-02-2018

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.