KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hasan BAŞYİĞİT, Taekwondo Türkiye İkincisi Hayrunnisa DİLSİZ'i Kabul Etti
![Hasan BAŞYİĞİT, Taekwondo Türkiye İkincisi Hayrunnisa DİLSİZ'i Kabul Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_09/20170332_IMG_1815.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, 10-14 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara'da yapılan "Taekwondo Minikler Türkiye Şampiyonası"nda 2500 sporcunun katıldığı şampiyonada +57 kg.'da Türkiye ikincisi olan Adnan Menderes Ortaokulu öğrencisi Hayrunnisa DİLSİZ'i makamında kabul ederek başarısından dolayı tebrik etti.