İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi
![İl Millî Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_06/28083548_IMG_8230.jpg)
2018 - 2019 eğitim öğretim yılı İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Vali Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirildi.
İl Özel İdaresinde yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Arif Yalçın, Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit, daire müdürleri, STK Temsilcileri, okul müdürleri katıldı.
Toplantıda; Danışma Komisyonu görevleri, toplanması ve çalışma esasları hakkında bilgi verilmesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü verileri ve yapılan çalışmalar, Milli Eğitim Müdürlüğü ile diğer kurum/kuruluşlar iş birliğinde yapılacak olan çalışmalar ile 2018-2019 eğitim öğretim yılında eğitim hizmetlerinin geliştirilmesi yönünde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.
Toplantı görüş ve önerilerin alınmasının ardından sona erdi.