KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürmüz Hasan BAŞYİĞİT Şaphane Karamanca İlkokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürmüz Hasan BAŞYİĞİT Şaphane Karamanca İlkokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18200943_WhatsApp_Image_2018-10-18_at_16.16.09.jpg)
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı için bu ay da Simav´a giden İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Muhsin KAYMAK, Şaphane İlçesi´ne uğradı. Burada Karamanca İlkokulu´nu ziyaret eden Sayın BAŞYİĞİT öğretmenlerle bir araya geldi. Sayın BAŞYİĞİT öğretmenlere tavsiyelerde bulundu ve onları dinledi.
Öğretmenler de bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İl Millî Eğitim Müdürümüze teşekkürlerini iletti.