İl Millî Eğitim Müdürü Başyiğit, Okul Müdürleriyle Buluştu.
![İl Millî Eğitim Müdürü Başyiğit, Okul Müdürleriyle Buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/05232050_IMG_0848.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit başkanlığında İlimiz Vahit Paşa Yazma Eserler toplantı salonunda Merkez İlçeye bağlı Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise Müdürleriyle bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Düzenlenen toplantıya; İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Şube Müdürü İbrahim Aybek, Şube Müdürü İbrahim Sak ve Okul Müdürleri katıldı.
İlimiz Vahit Paşa Yazma Eserler Toplantı Salonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi ile ilgili genel konular görüşüldü.
İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit başkanlığında gerçekleşen toplantıda; okullarda güvenlik önlemleri, okul gezileri, Tübitak 4006 fuarları, hafızlık sınıfları, yönetim konusu, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konularında değerlendirmeler yapıldı.