KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Barselona’da Proje Toplantısına Katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Barselona’da Proje Toplantısına Katıldı.

Kütahya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile İspanya da AB Projeleri yürüten kurumlar arasında 2019 yılı Erasmus+ programı için ortak proje geliştirilmesi ve bu kapsamda kurumların birbirlerinin kapasitelerini tanımaları, proje konuları hakkında fikir alışverişinde bulunmaları için 23-27 Temmuz 2018 tarihleri arasında İspanya´nın Barcelona kentinde toplantı düzenlendi. Toplantıya Müdürlüğümüzü temsilen İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Müdür Yardımcıları Muhsin Kaymak, Hamdi Sarıöz, Şube Müdürleri İbrahim Sak, İbrahim Aybek ve Arge Birimi Personeli İngilizce Öğretmeni Özcan Turan katıldı.

Yapılan görüşme ve toplantılarda kurumlar arasında önümüzdeki dönemde birlikte çalışma ve ortak proje konuları geliştirme konusunda fikir birliğine varıldı. Özellikle Erasmus + KA1 projeleri konusunda Kütahya’daki tüm eğitim kurumlarının iş başı gözlem, staj ve öğretmen eğitimi olmak üzere ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim verme konusunda anlaşmaya varıldı.

 

30-07-201830-07-2018

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.