KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT 6 İlin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlerini Kabul Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT 6 İlin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlerini Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, 2. Kütahya Sanat Festivalinin hazırlık toplantısı için Kütahya’ya gelen 6 İlin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürlerini makamında kabul etti.

Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesinin öncülüğünde 1. si 2010 yılında düzenlenen, bu yıl 2. si gerçekleştirecek olan 2. Kütahya Sanat Festivalinin hazırlık toplantısı 28.12.2018 tarihinde Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesinde, Afyonkarahisar, Aydın, Bolu, Denizli ve Uşak illerinin Güzel Sanatlar Liseleri´nin katılımı ile yapıldı. 4-7 Mart tarihlerindeki 2. Kütahya Sanat Festivalinde yapılacak etkinlikler, koro ve orkestranın repertuvarları ile resim bölümünün sergi, canlı performans ve duvar resmi çalışmalarına ilişkin detaylar görüşüldü.

Ahmet Yakupoğlu Lisesi Müdürü Mustafa DEMİR, 2. Kütahya Sanat Festivali ile ilgili tüm bilgi ve belgelere Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesinin resmi internet sitesinden ulaşılabileceğini, Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesince yıl içerisinde yapılacak olan bütün etkinliklerin tüm Kütahya halkına açık olduğunu belirterek, Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi´nin Kütahya´nın sanat alanında şehrin lokomotifi olmaya çalıştığını öğretmen ve öğrencilerin ilin isminin duyulması yolunda konser, sergi ve yarışmalarla bir çok etkinlik gerçekleştirdiğini söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kütahya İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak kültür ve sanat dalında yapılacak faaliyetlerde okullarımızın yanında olduklarını belirtti.

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.