KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Andız İlkokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Andız İlkokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_04/04111550_IMG-20190404-WA0010.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Temel Eğitim Şube Müdürümüz İbrahim AYBEK, incelemelerde bulunmak, öğrenci ve öğretmenlerle görüşerek ihtiyaçlar hakkında bilgi edinmek maksadıyla Andız İlkokulu´nu ziyaret etti.
Okulda incelemelerin ardından derslere katılan Sayın BAŞYİĞİT, öğrencilere geleceğe ilişkin önerilerde bulundu ve kitap okumanın önemi üzerinde durarak, onlardan kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını istedi.