KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_09/25141803_IMG_0244.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Şube Müdürümüz İsmail GÜVEN yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte, okulları ziyaret etmeye devam ediyor. Bu bağlamda, Atatürk Anadolu Lisesi ve Kütahya Aysel-Selahattin ERKASAP Spor Lisesi ziyaret edildi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın BAŞYİĞİT okulları ziyaretlerinde, yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili dilek ve temennilerini ileterek, öğretmen ve öğrencilerimizi dinledi.