KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Prof. Dr. Necmettin Erbakan MTAL'yi Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Prof. Dr. Necmettin Erbakan MTAL'yi Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Müdür Yardımcısı Hakan GÖLPINAR tarafından gerçekleştirilen ziyarette okuldaki dezenfektan sıvı üretimi yerinde incelendi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT okuldaki üretim konusunda Okul Müdürü Mustafa ÖZÜNLÜ ve diğer yetkililerden bilgi aldı.

"NE School" markasıyla 100 çeşit temizlik ürünü üretilen Necmettin Erbakan MTAL'de, içinde bulunduğumuz günlerde, dezenfektan üretimine ağırlık verilmiş durumda. Koronavirüs sebebiyle, kurumlarda dezenfekte işlemlerinin yoğun olarak sürdüğünü ifade eden Okul Müdürü Mustafa ÖZÜNLÜ, diğer üretimleri durdurarak dezenfektan sıvı üretimi gerçekleştirdiklerini belirtti. Son dönemdeki ihtiyaç dolayısıyla okulda 7 gün 24 saat boyunca, 2 vardiya olarak hipoklorit esaslı yüzey dezenfektanı üretimi yaptıklarını, bu ürünleri okullara ve diğer kurumlara gönderdiklerini belirten ÖZÜNLÜ, üretim konusunda ve hammadde konusunda herhangi bir sorun bulunmadığını sözlerine ekledi.

23-03-202023-03-202023-03-2020

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.