KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Simav´da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Simav´da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18205546_WhatsApp_Image_2018-10-18_at_16.51.21.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Simav İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet ŞİRİKÇİ ve Şube Müdürümüz İsmail GÜVEN İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı´nın ardından Simav Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu´nunda okul müdürleri ile bir araya geldi.
Burada okul müdürlerinden Simav´daki okulların faaliyet ve projeleri hakkında bilgi alan Sayın BAŞYİĞİT, Kütahya İl Millî Eğitim olarak beklenti iletti ve hedeflerini anlattı.