KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Simav'da Yapılan Muhtarlar Toplantısına Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT Simav'da Yapılan Muhtarlar Toplantısına Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Kütahya'nın Simav ilçesinde, merkez ve ilçeye bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla yapılan "İstişare Toplantısı"na katıldı.
Vali Dr. Ömer TORAMAN başkanlığında yapılan toplantıya; Simav Kaymakamı Türker Çağatay HALİM, Simav Belediye Başkanı Adil BİÇER, ilgili daire müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.  

Konuşmasına şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık dileyerek başlayan Vali Dr. Ömer TORAMAN, "Bu mücadele bugünden yarına bitecek kısa bir mücadele değil. Bu coğrafya zor bir coğrafya. Milletimizin dirlik, düzenlik içerisinde, bağımsız, hür şekilde yaşamasından rahatsız olan çok çevre var. Dolayısıyla sürekli bir mücadele gerekiyor. Türkiye bugün birlik ve bütünlüğünü korumak, coğrafyadaki varlığını muhafaza için mücadele ediyor. Güvenlik kuvvetlerimiz hem sınır içinde hem de sınır dışında büyük başarılar elde ediyor. Allah onlardan razı olsun" dedi.

Muhtarların birer kamu görevlisi olduğuna dikkat çeken Vali TORAMAN, muhtarların geniş yelpazede önemli bir görev üstlendiğini söyledi ve ilçe müdürlüklerinizi ziyaret etmelerini istedi. Vali TORAMAN, "İlçe müdürlüklerimizi sık sık ziyaret edin. Birbirimizi dinleyip istişare ederek meselelerin daha kolay çözüleceğine inanıyoruz." dedi. 
Vali TORAMAN'ın konuşmasının ardından muhtarlar söz alarak sorun ve taleplerini dile getirdiler. 
Muhtarlara tek tek söz veren Vali TORAMAN, sorunların gecikmeden çözümünü istedi; ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

04-03-202004-03-202004-03-2020

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.