KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´ten Çavdarhisar Çok Programlı Lisesi´nde Üniversite Hazırlık Kursu Yapan Öğrencilere Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´ten Çavdarhisar Çok Programlı Lisesi´nde Üniversite Hazırlık Kursu Yapan Öğrencilere Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Simav´daki programını tamamlamasının ardından Çavdarhisar ilçemize geçti. Burada Çavdarhisap Çok Programlı Lisesi´nde MEB Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında yapılan üniversite hazırlık kurslarını ziyaret etti.

"Geleceğimize Güvenle Bakmak İçin İyi Eğitilmiş Nesiller Yetiştirmeliyiz"

Öncelikle, okulda incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, öğrencilerle ayrı ayrı sohbet etti. Ziyaretin ardından değerlendirmede bulunan Sayın BAŞYİĞİT; “Geleceğimize güvenle bakmak için iyi eğitilmiş nesiller yetiştirmeliyiz. Her alanda iyi yetişmiş, vatanına milletine fayda sağlayacak işler yapan, üreten öğrendiğini kendinden sonraki nesillere aktaran donanımlı nesillere ihtiyacımız var. Bunun için imkânlarımızı zorlayacağız. Bu alanda eksikliklerimizi ve ihtiyaçları gidererek çocuklarımızın, gençlerimizin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlayacağız” dedi.

Ziyarete, İl MillÎ Eğitim Şube Müdürümüz İsmail GÜVEN eşlik etti.

18-10-201818-10-201818-10-2018

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.