KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´ten Hediye Güral Anaokulu´na Ziyaret
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´ten Hediye Güral Anaokulu´na Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_10/01154537_IMG_0006.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Şube Müdürümüz İsmail GÜVEN yeni eğitim-öğretim yılı okul ziyaretlerine Hediye Güral Anaokulu ile devam etti.
Müdürümüz BAŞYİĞİT ziyaretlerinde, öğrencilerin oyununa katıldı, onlarla birlikte etkinlik yaptı. Ardından öğretmenlerle bir araya gelerek onlarla hasbihal etti, sorunlarını dinledi.