KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın Çankaya Köşkü’nde Verdiği İftar Programına Katıldı.

Başbakan Yıldırım öğretmenlerle iftarda bir araya geldi
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın Çankaya Köşkü’nde Verdiği İftar Programına Katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım, "En büyük güç bilgidir. Bugün en büyük güç silah, uçak ve tank değildir, bilgidir. Bilgi çağına geldik. Bilgi toplumundan bahsediyoruz. Bilgiye sahip olan, bilgiyi üreten, bilginin kullanılmasını imkan dahilinde getiren ülkeler yol almaya devam edecek. Ama bundan mahrum ülkelerde geri kalmaya mahkûm olacak. Bu önümüzdeki en büyük hedeftir." dedi.

Yıldırım, 81 ilden gelen öğretmenlerle Çankaya Köşkü´nde iftarda bir araya geldi.

İftara, Başbakan Yıldırım´ın eşi Semiha Yıldırım, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile eşi Hatun Yılmaz ve 81 İlden gelen öğretmenler katıldı.

Başbakan Yıldırım´ın öğretmenleri Yılmaz Er ve Mehmet Özdil´in de katıldığı iftarda Yıldırım, öğretmenlerle fotoğraf çektirdi.

Kütahya ilinden; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit, Fatih Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hüseyin Köse ve Şehit Cuma Dağ İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Gülten Kök katıldı.

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.