KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER HİSARCIK İLÇESİNDE VELİ İLETİŞİM PROGRAMI(VİP) EĞİTİMİNE KATILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER  Veli İletişim Programı Kapsamında (VİP) Hisarcık Şehitler Ortaokulu bünyesinde yapılan  veli eğitimine katıldı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER HİSARCIK İLÇESİNDE VELİ İLETİŞİM PROGRAMI(VİP) EĞİTİMİNE KATILDI

    İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER  Veli İletişim Programı Kapsamında (VİP) Hisarcık Şehitler Ortaokulu bünyesinde yapılan  veli eğitimine katıldı.İlk defa bu yıl uygulamaya başlanılan projeye velilerin yoğun bir şekilde katıldığı gözlemlendi. Eğitim konusunda Okul Rehber öğretmeni tarafından velilere bilgi verildikten sonra İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER ‘’Veli İletişim Programın bir gereklilikten yola çıkarak  bir çok okul müdürü ve velimizin fikirleri alınmak suretiyle hazırlandı.Bu program ile  öğretmen  ve velinin iletişimi arttırılacak ve velinin de eğitilmesi hedeflenecektir. Siz değerli velilerimizin çocuklarımızın yarınları adına daha iyi bir gelecek kurmaları için bu eğitimlere mutlaka katılmanız gerekmektedir.’’diye belirtti.

 

   Konuşmalarına devam eden DÜLGER ‘’ 15 Temmuzda yaşadığımız hadiseyi tüm toplum birlikte göğüs gererek atlatmıştır. Aynı şekilde çocuklarımızın da bir daha aynı hadiseleri yaşamaması adına çok iyi bir şekilde eğitilmeleri ve vatanına, ülke değerlerine sahip bireyler olmaları sizlerin ve bizlerin gayretleri ile olacaktır. Bu açıdan sizlerle öğretmenler arasındaki uyumu  ve birlikteliği arttıracak  bu proje yarınlarımıza daha umutla bakmamızı da sağlayacaktır.’’ dedi.

   Veli İletişim Programı Eğitimi Eylül ayı faaliyet sunusunun izlenmesinin akabinde  velilerin de görüşleri alındıktan sonra tamamlandı.

05-10-201605-10-201605-10-201605-10-2016

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.