KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER KÜTAHYA MERKEZ ŞEKER İLKOKULUNDA VELİ İLETİŞİM PROGRAMINA KATILDI

 İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER Şeker İlkokulunda düzenlenen Veli İletişim Programına katıldı. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER KÜTAHYA MERKEZ ŞEKER İLKOKULUNDA VELİ İLETİŞİM PROGRAMINA KATILDI

 

     İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER Şeker İlkokulunda düzenlenen Veli İletişim Programına katıldı. Programın içerik kısmının sunulmasının ardından DÜLGER velilere hitaben’’15 Temmuzda ülke olarak zor bir süreç geçirdik. Bu süreçte milletin iradesini elinden almak isteyen hainlerin oyununu gene Allah’ın izniyle milletin bozguna uğrattığına hep birlikte şahit olduk.Burdan hepimizin çıkartması gereken dersler vardır.En büyük dersi , bizlerin ve sizlerin çocuklarımızı daha iyi yetiştirmek adına çıkartması gereklidir. Bu anlamda birlikteliğimizi pekiştirecek  ve sizlerle bizlerin daha uyumlu çalışmasını sağlayacak olan bu projeye dört elle sarılmanız ve okullarda yapılacak eğitimlere katılmanız çok önemlidir. 

 

    Sizlerin de daha bilinçli birer ebeveyn olmanızı sağlayacak olan bu proje aynı zamanda geleceğimiz olan  çocuklarımızı vatanına ve milletine hayırlı birer evlat vatandaş olarak yetişmesini sağlayacak adımlardan birisidir.Çünkü ben torunlarımı sizin çocuklarınıza emanet edeceğim. Bu anlamda bu çocukların daha iyi yetişmesi benim için ve tüm vatan için önemlidir.

   Bu duygu ve düşüncelerle buraya kadar gelerek eğitimlere katılan siz değerli velilerimizi tebrik ediyorum. 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor ve bir daha 15 Temmuzlar yaşanırsa da hepimizin birer Ömer Halisdemir olacağını vurgulamak istiyorum . ‘’dedi

   Program bitiminde yapımı tamamlanmak üzere olan Şeker İlkokulu ek binasında incelemelerde bulundu.06-10-201606-10-201606-10-201606-10-201606-10-201606-10-2016

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.