KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger´in LYS’ ye Girecek Adaylara Başarı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger´in LYS’ ye Girecek Adaylara Başarı Mesajı

 

Sevgili Gençler; 12 yıl süren bir eğitim sürecinin ardından Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS’ye) gireceksiniz. Bu sınav elbette çok önemlidir ama her şeyin başlangıcı ya da sonu değildir. Eminim ki sizler elinizden gelen çabayı gösterdiniz. Bu noktadan sonra kendinize güveniniz, başaracağınıza olan inancınız ve rahatlığınız sınav sonucuna olumlu katkı sağlayacaktır. Bu sınavda göstereceğiniz başarı,  hiç kuşkusuz hem sizler hem de ülkemiz için büyük bir kazanç olacaktır. Sizler, aileleriniz ve öğretmenleriniz bu sınav için büyük emek verdiniz, ter döktünüz. Emin olun ben de sizler kadar heyecan duyuyor, başarılı olmanızı yürekten istiyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 18-19-25 ve 26 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavı’nın, katılacak tüm gençlerimize, ailelerine, vatanımıza ve milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini diler, sevgilerimi sunarım.

 

Sabahattin DÜLGER

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.