KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Hamdi Sarıöz, Küçük Kalemler Öykü Yazma Yarışması Ödülü Sahibi Öğrencimiz Burak Can Kahramanı Kabul Etti.

 
İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Hamdi Sarıöz, Küçük Kalemler Öykü Yazma Yarışması Ödülü Sahibi Öğrencimiz Burak Can Kahramanı Kabul Etti.

ULUSAL TÜRKÇE ETKİNLİKLERİ’NDE ÖĞRENCİMİZE ÖDÜL

 

Afyonkarahisar’ın Dinar İlçe’sine bağlı Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulu, Fatih Ortaokulu ve Dinar İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüklerinin organize ettiği “Kaşgar’dan Dinar’a Divânu Lugat’it Türk, Türkçemiz, Ulusal Türkçe Etkinlikleri”  kapsamında şiir ve öykü yazma yarışmaları düzenlendi. 

Söz konusu yarışmalara ilimize bağlı okullarda öğrenim görmekte olan öğrencilerimiz Merve YILDIRIM ve Burak Can KAHRAMAN da iştirak ettiler.

Öğrencimiz Merve YILDIRIM “Dinar Ortaokulu 1. Şair Yürekler Şiir Yazma Yarışması”nda, Burak Can KAHRAMAN ise  “Dinar Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Ortaokulu 2. Küçük Kalemler Öykü Yarışması”nda dereceye girmek için mücadele verdi.

İsmet İnönü Ortaokulu Öğrencisi Burak Can KAHRAMAN, “Hayallerim” isimli öyküsü ile “2. Küçük Kalemler Öykü Yarışması” ikincilik ödülüne layık görüldü ve 750 TL’lik para ödülüyle ödüllendirildi. Öğrencinin öğrenim gördüğü okulumuz da 500 TL ile taltif edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Hamdi Sarıöz,yarışmada dereceye giren öğretmen ve öğrenciyi tebrik etti ve başarılarının devam etmesini temenni etti.

 

01-06-2016

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.