KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger, Çankaya Köşkünde Verilen İftar Yemeğine Katıldı.

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte 81 ilden gelen öğretmenlerle  Çankaya Köşkü´nde verilen iftarda bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger, Çankaya Köşkünde Verilen İftar Yemeğine Katıldı.

Türkiye´nin 81 ilinden gelen yaklaşık 300 öğretmenle bir araya gelen Başbakan Yıldırım, iftar öncesi masaları tek tek gezerek öğretmenlerle tokalaştı, kısa süreli sohbet etti. Yıldırım´ın ilkokul öğretmeni 80 yaşındaki Galip Kumbar da davetliler arasında yer aldı. Davetlilere hitap eden Kumbar, Yıldırım´ın başbakanlık görevini yerine getirmesinden duyduğu gururu ifade etti. 80 yaşında olduğuna dikkati çeken Kumbar, görev verilmesi durumunda yeniden öğretmenlik yapabileceğini ifade etti.

İlimizden, Milli Eğitim Müdürümüz Sabahattin Dülger ile birlikte Simav Çitgöl Şehit Uzman Çavuş Adil Oruç Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Nursema Ünal ve Emet Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Osman Taşdemir katıldılar.

20-06-2016

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.