KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Aslanapa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Yapıldı
![İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Aslanapa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_02/14101712_IMG_8618.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürü Mehmet ZORLU ve ilçe millî eğitim müdürleri katıldı.Aslanapa Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde yapılan toplantıda 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci dönemi değerlendirilirken ikinci dönemle ilgili yapılacak çalışmalar görüşüldü. Öğrenci başarılarının artırılması için yapılacak çalışmaların da görüşüldüğü toplantı dilek ve temennilerin dile getirilmesiyle sona erdi.