KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit´in başkanlığında, her ay yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Çavdarhisar İlçesinde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit´in başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımı ile Çavdarhisar İlçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin, ilçelerinde yürüttükleri çalışmalar ile ilgili brifingleri sundukları toplantıda, eğitim ve öğretim ile ilgili genel konular ve ilde devam eden projelerin değerlendirilmesi gündemi çerçevesinde görüşüldü.

Toplantıda; İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Aybek bulundu.

Toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül’ü makamında ziyaret etti ve ilçenin eğitim ve öğretimi hakkında istişarelerde bulundu. Kaymakam Kadir Yurdagül, Çavdarhisar Teknik ve Anadolu Lisesinin Su Kabağı Projesi kapsamında oluşturulan örneklerden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’e hediye etti.

Daha sonra; Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, öğretmenlerle bir araya geldi.

 

09-04-201809-04-201809-04-201809-04-201809-04-2018

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.