İlimiz Geneli Anaokulu,İlkokul ve Ortaokul Müdürleriyle Eğitime Dair Genel Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![İlimiz Geneli Anaokulu,İlkokul ve Ortaokul Müdürleriyle Eğitime Dair Genel Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_11/13181813_img_2748.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT başkanlığında müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz ve ilimiz geneli anaokulu,ilkokul ve ortaokul müdürleriyle müdürlüğümüz Beylerbeyi Konferans salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, 6 Kasım 2023 tarihinde Ankara'da Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN'in başkanlığında, bakan yardımcılarımız, genel müdürlerimiz ve daire başkanlarımızla gerçekleştirilen "2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İl Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı'nda ele alınan önemli notları ve ayrıca ilimizin eğitime yönelik genel durumları ele aldı.
Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT; "2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı ilimiz geneli anaokulu, ilkokul ve ortaokul müdürleriyle yapılan toplantıda eğitime dair attığımız tüm adımların; çocuklarımıza, öğretmenlerimize ve eğitime gönül veren tüm vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasını dilerim." dedi.