KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizde MTSK e-Tablet Uygulaması Yapıldı
limizde Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu (MTSK) Direksiyon uygulama sınavları 17-18 Şubat 2018 tarihinde ilk kez e-tablet uygulaması ile yapıldı.![İlimizde MTSK e-Tablet Uygulaması Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/19095302_2018_21.jpg)
İimizde Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu (MTSK) Direksiyon uygulama sınavları 17-18 Şubat 2018 tarihinde ilk kez e-tablet uygulaması ile yapıldı. Merkez İlçe, Emet ve Tavşanlı ilçelerinde yapılan uygulama, komisyonlar ve adaylar tarafından memnuniyet ile karşılandı.