KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İŞKUR Kütahya İl Müdürlüğü arasında, “Aktif İş Gücü Hizmetleri Kapsamında Mesleki Eğitim Kursları Açılması” ile ilgili işbirliği protokolü imzalandı.
İşbirliği Protokolü İmzalandı

İşbirliği protokolü, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve İŞKUR Kütahya İl Müdürü Kamil Uçan tarafından imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde imzalanan işbirliği protokolü hakkında bilgiler veren Hasan Başyiğit, "İlimizde ihtiyaç duyulan İŞKUR tarafından belirlenen meslek elemanlarının yetiştirilmesini sağlamak üzere imzalamış olduğumuz protokol kapsamında milli eğitim olarak gerekli eğitimlerin verilmesi ve belgelendirilmesi çalışmalarını gerçekleştireceğiz. İlimizin kalkınmasına ve işsizlik oranının azalmasına katkı sağlayacak bu kursların ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi

İŞKUR Kütahya İl Müdürü Kamil Uçan ise, "İlimizde ihtiyaç duyulan meslek elemanlarının bu kurslar aracılığıyla yetiştirilmesi sonucu İstihdamın arttırılması, ilimizde ve ülke genelinde kalkınmaya destek olacaktır, bu nedenle işbirliği protokolünün ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

27-02-201827-02-2018

 

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.