KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kütahya Eğitim Vizyonu Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK´a Sunuldu

Kütahya Eğitim Vizyonu Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK´a Sunuldu

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hakkında bilgi vermek ve bu çerçevede hazırlanan Kütahya Eğitim Vizyonu hakkında yürütülen çalışmaları yerinde görmek, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları hakkında bilgi almak maksadıyla geçtiğimiz günlerde ilimize teşrif etmişti. İlimizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK memnuniyetini dile getirmiş ve ilimizden ayrılmıştı.

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün Kütahya Eğitim Vizyonu ile ilgili eylem planını kapsamlı bir şekilde incelemek ve değerlendirmek üzere İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, Şube Müdürümüz İsmail GÜVEN, Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Metin DEMİR, ARGE Birimi Öğretmenlerimiz H. Fatih PARLAR ve Mevlüt DURAN´ı makamında kabul etti.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz´ün Kütahya Eğitim Vizyonu çerçevesinde yürüttüğü veri madenciliği ve e-portfolyo çalışmaları ile diğer faaliyetler hakkında bilgi alan Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve onun nezninde projede emeği geçenlere teşekkürlerini iletti, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Eylem planımıza verdikleri desteklerden dolayı Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Metin DEMİR,  Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Muhammed ÖZDEN, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ergün AKGÜN´e teşekkür ederiz.

19-01-201919-01-201919-01-2019

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.