KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dergisi 4. Sayısı Yayımlandı.

http://facebook.com/kutahyamem  http://twitter.com/kutahyamem
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dergisi 4. Sayısı Yayımlandı.

Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğünün 6 aylık periyotlar halinde yayımladığı Kültür, Sanat ve Haber Dergisinin 4. sayısı yayımlandı. Derginin önceki sayıları kamuoyunun büyük ilgi ve teveccühlerine mazhar olmuştu. 4. Sayının da yine büyük alaka ve beğeni göreceğine inanıyoruz.

Dergimiz milli eğitim camiasından gelen kültür-sanat yazılarından ve milli eğitim camiasına ait haberlerden teşekkül ediyor. Bundan önceki sayılara ilişkin bizlere ulaşan görüşler; dergimizin çok kaliteli bir edebiyat-kültür dergisi niteliği taşıdığı ve klasik milli eğitim dergilerinin çok ötesinde bir içeriğe sahip olduğu yönündeydi.

Bu sayıda da farklı ve nitelikli bir dergi oluşturmak için çaba harcadık. Sizlerden gelen reaksiyonlar bundan sonraki sayıların daha nitelikli olması için bizlere yol gösterecektir. Elbette eğitim paydaşlarımızın eserleriyle bizlere vereceği destek çok mühim. Dergimiz aynı zamanda onların eserlerini kamuyla paylaşabilmeleri için bir platform niteliği taşıyor.

Dergimizin PDF formatında bir nüshasını milli eğitim müdürlüğümüzün web sayfasına koyduk ki daha geniş bir kitleye ulaşabilmeniz mümkün olsun.

Bu dileklerle sizleri dergimizin sayfalarıyla baş başa bırakıyoruz.

 

08-01-2016

08-01-2016

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.