Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci ve Öğretmenleri Erasmus+ Projesi Dönüşü İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´i Ziyaret Etti
![Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci ve Öğretmenleri Erasmus+ Projesi Dönüşü İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_12/30132341_WhatsApp_Image_2018-12-28_at_16.47.08.jpg)
Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Ulusal Ajans tarafından finanse edilen ErasmusPlus projeleri çerçevesinde hazırlanan “Mesleki Yeterliliklerle şekillenen Gelecekler” adlı proje kapsamında Almanyanın Recklinghausen/Herne şehrine 1 öğretmen 7 öğrenci ile mesleklerine uygun çeşitli işletmelerde 21 gün süre ile işbaşı eğitimlerini tamamlayarak yurda döndüler ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´i ziyaret ederek, bilgi verdiler.
Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde önümüzdeki günlerde Elektrik-Elektronik Teknolojisi ve Makine Teknolojisi alanlarında; Portekiz’e 1 hareketlilik, İtalya’ya 2 hareketlilik ve Avustrurya’ya 1 hareketlilik olmak üzere; toplamda 25 öğrenci ve 7 öğretmen proje çalışmaları yürütülecektir.