KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde KOSGEB Girişimcilik Kursu Başladı
![Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde KOSGEB Girişimcilik Kursu Başladı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25165917_IMG_1236.jpg)
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı finansman desteği ile Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Girişimcilik Kursu açıldı. Kursun açılışına katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, projenin hayırlı olmasını temenni etti, başarı dileklerini iletti.