KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Linyit İlkokulu Öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT İle Röportaj Gerçekleştirdi
![Linyit İlkokulu Öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT İle Röportaj Gerçekleştirdi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/19164504_IMG_0462.jpg)
Linyit İlkokulu Müdürü Mustafa TOPUZ ve okulun bazı öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT´i makamında ziyaret ederek, kendisiyle röportaj yaptı.
Sayın BAŞYİĞİT öğrencilerin sorularını samimiyetle cevaplayarak onlara tavsiyelerde bulundu. Sonrasında röportaj için Okul Müdürü Mustafa TOPUZ ve öğrencilere teşekkür etti.