LYS Öncesi Öğrencilerimizin Son Provası, Dumlupınar Üniversitesinde Gerçekleştirildi.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Eymen Projesi (9.Komisyon) Kapsamında, 12. Sınıf öğrencilerinin katıldığı LYS deneme sınavı provası gerçekleştirildi.![LYS Öncesi Öğrencilerimizin Son Provası, Dumlupınar Üniversitesinde Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2017_06/05110403_18920438_10209190084052589_8531839278134972601_n.jpg)
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Eymen Projesi (9.Komisyon) Kapsamında 12. Sınıf öğrencilerinin katıldığı LYS deneme sınavı provası gerçekleştirildi. 2 oturum halinde gerçekleştirilen sınava, 7 derslik ve 3 amfide toplam 1675 öğrenci katıldı. 81 öğretmen, okul idarecileri ve şube müdürleri görev yaptı.
Deneme sınavı ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger: "Öğrencilerimiz, Dumlupınar Üniversitesinde LYS öncesi simülasyon sınavları ile hazırlıklarını gözden geçirme fırsatı buldular, haftasonu yapılacak sınavlarda öğrencilerimize başarılar diliyorum"dedi.