KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Müdür Yardımcısı Muhsin KAYMAK Meslek Lisesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular
![Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve Müdür Yardımcısı Muhsin KAYMAK Meslek Lisesi İnşaatında İncelemelerde Bulundular](/meb_iys_dosyalar/2024_04/26181406_img_3926.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Muhsin KAYMAK, 30 Ağustos Mahallesinde Şehitler Ortaokulu-Kütahya Lisesi-Maliye binasının arasında kalan araziye inşa edilen meslek lisesi inşaatını ziyaret ederek burada incelemelerde bulundular. 1 okul binası, 4 atölye, 1 spor salonu, 1 pansiyon ve 1 kantin binasından oluşacak olan meslek lisesinin inşaat alanını ve binaların içini gezen Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT, binanın yapımını üstlenen firma yetkililerinden bilgi aldı.