KÜTAHYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Müdürlüğümüz ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

İlimiz merkezinde eğitimlerine devam eden ilkokul ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerine yönelik "Kitaplarla Tanışma Günleri" düzenlenmesi amacıyla Müdürlüğümüz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Protokole göre, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne bağlı Kütahya İl Halk Kütüphanesi; "Kitaplarla Tanışma Günleri" çerçevesinde, öğrencilere yönelik yapılacak olan tanıtım çalışmaları kapsamında, belirlenen gün ve saatlerde öğretmen ve öğrencilere olanaklarını sunacak, öğrencilere yönelik yapılacak olan tanıtım çalışmalarında etkinlik saat ve programı belirleyecek, kütüphanede bulunan kitaplarla ilgili öğrencilere bilgilendirme yapacak.

Protokolü İl Millî Eğitim Müdürlüğü'müz adına İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT imzalarken İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya ÜNAL imzaladı.  İl Millî Eğitim Müdürümüz Hasan BAŞYİĞİT ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya ÜNAL protokolün hayırlı olmasını dilediler.

06-10-202106-10-202106-10-2021

Yıldırım Beyazıt Mah. Erdoğan Atasoy Cad. No 37 KÜTAHYA - 0 (274) 280 43 00 / 0 (274) 280 43 22

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.